Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane!

0
Ostukorv Ostukorv on tühi

AIR WICK Botanica lõhnaküünal Caribbean Sandalwood 205 G

AIR WICK Botanica lõhnaküünal Caribbean Sandalwood 205 G

10,00 €
Kaubamärk: AIR WICK
Tootekood: 53203
EAN: 5900627092547
Kohaletoimetamine kogu Eestis kuni 3 tööpäeva jooksul
Küsi toote kohta
Kiire ja turvaline internetimakse

Air Wick Botanica lõhnaküünal Kariibi Vetiver & Sandlipuu Vastutustundlikult hangitud looduslikud eeterlikud õlid. Kogege suurepäraseid aroome alates esimesest kuni viimase leegini. Kestab kuni 40 tundi. Sisaldab naturaalset vaha, looduslikul teel saadud vaha ja parafiinvaha. Metallivaba taht. Klaaspurk ja kaas on taaskasutatavad. EI SISALDA MIDAGI PEALE VAJALIKE KOOSTISOSADE: eeterlike õlidega; abiained: naturaalne ja looduslikult saadud vaha ja parafiin TOIDAVAD LEEKI; mikrokristalne vaha AITAB STABILISEERIDA TOODET; UV-stabilisaator väldib värvimuutust; lõhnaõli LÕHNASTAB.

Koostisosad

Koostisosade teave: www.rbeuroinfo.com

Kasutusjuhend

ENNE KASUTAMIST LUGEGE ETTEVAATUS- ja OHUTUSTEAVET. SÄILITADA NEED EDASPIDISEKS. ETTEVAATUST: Juhiste mittejärgimine võib põhjustada tuleohtu, kehavigastusi või klaasi purunemist. Asetage tasasele, kuumuskindlale pinnale, eemale tuuletõmbusest. Mitte põletada küünlaid millegi peal või selle läheduses, mis võib süttida. Hoida küünalt püstises asendis. Mitte kasutada kuumadel pindadel nt TV. Mitte liigutada või kallutada põlemise ajal või enne, kui vedelik tahkub. Mitte lasta leegil puutuda klaasist ümbrist. Klaas on kuum kasutamise ajal ja pärast kasutamist. Ärge kasutage, kui klaas on kahjustatud. Kustutage küünal õrnalt puhudes. Põlevate küünalde vahele jätke vähemalt 20 cm. Küünla kustutamiseks ei tohiks kasutada kaant. HOIDKE KÜÜNAL VABANA VÕÕRKEHADEST (nt TIKUD). Ärge lisage eeterlikke õlisid. Liigse suitsu vältimiseks kärpige tahti nii, et see oleks 1 cm pikkune. Põlevat küünalt ei tohi jätta järelevalveta, tuleohtliku materjali lähedale ega lasta sellel põleda järjest üle 4 tunni. Kustutage küünal, kui see on alla 1 cm pikkune. Ärge laske küünlal kunagi lõpuni põleda.

Ohutus

Hoida lastele kättesaamatus kohas. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. ALLANEELAMISE KORRAL: võtta viivitamata ühendust MÜRGISTUSTEABEKESKUSEGA/ arstiga.

Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda. Tootekirjeldus on üldise iseloomuga ning võib erineda tootepakendil olevast teabest.

Tooteinfo:
Oskus nimi Oskus raha
Kaubamärk: AIR WICK
Päritolumaa: Ühendkuningriik
Netomass (g): 205 g
Teised kliendid ostsid veel

Heinz aedoad tomatikastmes 415g

2,09 €
-48%

Heinz ketšup 460g/400ml TD

1,66 € 3,19 €
-25%

Barilla pastakaste Basilico, 400g

2,23 € 2,99 €
-41%

Nature Valley täisterabatoonid Kanada vahtrasiirupiga 42 g

0,47 € 0,79 €